Форма заказа обратного звонка
Укажите, пожалуйста, Ваш номер телефона и мы перезвоним Вам.
Perfectlang School
Англійська

Корпоративна англійська

корпоративный английский, Харьков Perfectlang
Курси іноземних мов Perfectlang проводять навчання з англійської мови фахівців СЕО і співробітників компаній. Укладаючи договір з підприємством, ми гарантуємо результат і відповідну якість викладання.

10 речей, які ми можемо дати нашим КОРПОРАТИВНИМ КЛІЄНТАМ:

1. Обіцянка, докласти усіх зусиль, щоб їх співробітники знали англійську мову і могли з її допомогою виражати свої думки.

2. Креативність, якою будуть наповнені заняття і сам процес навчання. Креативність - протилежне значення нудним і заїждженим парам. Це активність, нові враження, які забезпечують запам'ятовування.

3. Розуміння того, що хочуть наші клієнти. Перед тим, як вчитель почне з вами займатися, буде вивчена ваша компанія, правильно зформована ваша мета і прийняті до уваги ваші індивідуальні запити і особливості.

4. Постійний контакт з КОРПОРАТИВНИМ КЛІЄНТОМ. Людина може в будь-який час звернутися з питанням і побажанням. Всі питання будуть вивчені і дозволені протягом 15 хв або максимум дня.

5. Системність - гарант результату. Кожне заняття входить в систему, яка дає ефект на виході, тому ми готові описати всю систему для розуміння стратегії і тактики навчання.

6. Чітке розуміння своєї справи. Ми знаємо, як викладати, що використовувати і можемо довести свої знання і досвід.

7. Загальний інтерес у досягненні мети з боку клієнта. Для нас важливо досягти мети клієнта у вивченні англійської мови, так як, відповідно, це складовий елемент нашого портфоліо.

8. Професіоналізм вчителів і відданість роботі. Персонал - це важлива частина нашої школи і багато що залежить від їх роботи. Ми намагаємося підбирати КРАЩИХ. Однак СЕО Корпоративного клієнта ЗАВЖДИ можуть звернутися до директора школи з питанням щодо вчителя, підняти питання про зміну вчителя або попросити ввести в навчання інші коригування.

9. Індивідуальний підхід в навчанні по кожній компанії з урахуванням специфіки роботи. Іншими словами, ми можемо скласти програму для конкретного підприємства і викладати спеціалізовану англійську мову, наприклад IT English, Business English, Law English, Medical English і т.п.

10. Наше портфоліо, що складається з великих корпоративних клієнтів, яких ми вже навчили або навчаємо зараз.

Ми прагнемо розвивати корпоративну англійську в нашій школі і створювати все більш масштабну базу задоволених нашими послугами компаній. Англійська для компаній зараз стає все більш необхідною, попит постійно зростає, а це означає, що наше завдання - задовольнити даний попит і навчити мові всіх, кому вона так необхідна. Телефонуйте і пишіть, відповімо на всі ваші запитання. Будемо раді ефективній співпраці!

Готовий записатися на безкоштовне пробне заняття?
Получи бесплатный урок!
It's totally free
Made on
Tilda