Perfectlang School
Німецька

Німецька мова для дітей

Sei in sich selbst sicher und gib nicht nach. Будь уверен в себе и никогда не сдавайся.
Німецька мова - це друга іноземна мова, що вивчається в нашій школі.

Курси німецької мови для дітей включають в себе:

• Уроки німецької мови для дітей 2 рази на тиждень по 60 хв;
• Підбір книги для кожної групи і складання своєї системи навчання;
• Маленькі групи від 3 до 8 осіб;
• Прийнятні ціни і зручний розклад;
• Застосування інтерактивних матеріалів в ігровій та доступній формі.

Німецька мова - одна з найпопулярніших, після англійської, в світі і в тому числі в Україні. У школах вона є обов'язковим предметом з 5 класу, і оцінка вноситься в шкільний атестат. Крім того, знання німецької дозволяє вступити до ВНЗ або брати участь в міжнародній програмі.

«У нашій школі вчився хлопчик з 10 по 11 клас. Йому був необхідний німецький для вступу до університету, його спеціальність була пов'язана з фізикою і астрономією. Закінчивши курс, його запрошували на проекти в Європу, де проводилися заходи для дітей зі знанням фізики і німецької мови. І в підсумку його запросили вчитися до Німеччини на бюджет. Його талант юного фізика, зрозуміло, допоміг досягти мети, однак німецька мова була також необхідною при вступі. Виявляється, бувають випадки, коли дитина вчасно починає вивчати німецьку мову і до того ж знає добре свій предмет, та може претендувати на навчання в зарубіжних вищих закладах».

Німецька для дітей у нас також проводиться в пакеті з англійською мовою і можна придбати курс англійська + німецька, де дитина вчить два рази на тиждень англійську і 1 раз на тиждень німецьку. Дана програма акційна і коштує дешевше, а ваша дитина вивчає відразу дві мови.

Курси німецької для дітей розбиваються на невеликі групи і діляться на:

• Курси німецької для дітей від 5 до 6 років;
• Курси німецької для школярів від 7 до 12 років;
• Курси німецької мови для підлітків.

Ми зацікавлені навчити німецької мови вашу дитину, щоб ви отримали результат, а ми вашу подяку і зворотний зв'язок. Ми обіцяємо зробити все можливе, щоб вашому сину чи дочці було цікаво вчитися, хотілося йти на заняття, і ви завжди могли побачити по закінченню курсу хороший результат нашої роботи.

За усіма додатковими питаннями звертайтеся за телефонами в контактах або реєструйтеся на сайті, щоб ми могли з вами зв'язатися.


Можливо, Вашій дитині потрібна саме німецька для його успішного майбутнього?


Готовий записатися на безкоштовне пробне заняття?
Получи бесплатный урок!
It's totally free
Made on
Tilda