Perfectlang School
Німецька

Німецька мова для дорослих

Das schaffst du schon! - Все у тебя получится!
Ви поставили перед собою завдання вивчити німецьку мову з нуля? Або Ви хочете продовжити вивчення німецької для підвищення рівня своїх знань? Або хочете вдало здати міжнародні іспити з німецької? Школа іноземних мов Perfectlang пропонує Вашій увазі ефективні курси німецької мови для дорослих в Харкові.

Німецька для дорослих в школі Perfectlang - це:

• Високоякісне вивчення мови;
• Викладання, засноване на найновіших посібниках для навчання саме німецьких видавництв (Hueber, Langenscheidt і ін.);
• Використання аудіо, відео і, звичайно ж, онлайн ресурсів.

Викладання німецької мови ми ділимо на такі рівні за складністю:
• Німецька мова початкового рівня;
• Німецька мова середнього рівня;
• Німецька мова просунутого рівня;
• Німецька мова професійного рівня.

На заняттях з німецького мови буде постійно здійснюватись упор на те, щоб розвинути розмовну мову. Вже на перших заняттях Ви навчитеся елементарним фразам, популярним виразами і конструкціям. Ви зможете представитися, розповісти про себе та свою роботу.

Вивчення німецької мови проходить двічі на тиждень по 1.30 години, групи складаються з 4-8 осіб.

Що випускник отримає після закінчення курсів:

• Уміння розмовляти на різні теми, не стикаючись з труднощами в підборі слів і виразів; можливість використання мови в спілкуванні і професійної діяльності; розуміння телевізійних передач, новин, фільмів і т.д .;
• Можливість розуміти навіть складні тексти на різні теми;
• Здатність скласти вірно вибудуване і без вад сформульоване повідомлення.

На заняттях, присвячених курсу німецької мови для дорослих розмовляють переважно німецькою. Приємна, спокійна обстановка дає можливість зосередитися на вивченні мови. Викладачі готують для занять тільки актуальні і захоплюючі теми, вони роблять матеріал легкозасвоюваним. Під час навчання Ви будете програвати діалоги, з якими будь-хто може зіткнутися в повсякденному житті.

Ми пропонуємо на Ваш вибір курси на місяць, семестр або півроку навчання німецької спираючись на рівень знань. На вибір групи і час за віком та професією. Ваш варіант Ви вибираєте самі!

У школі іноземних мов Perfectlang Ви маєте можливість пройти тестування, щоб дізнатися свій рівень володіння німецькою, і відвідати пробне заняття, щоб переконатися в вірності вибору. Для тих, у кого не виходить відвідувати групові заняття, ми пропонуємо індивідуальні заняття.


Записатися і дізнатися все, що Вас цікавить ви можете, заповнивши реєстраційну форму на сайті або зателефонувати за номерами телефонів в контактах.

Готовий записатися на безкоштовне пробне заняття?
Получи бесплатный урок!
It's totally free
Made on
Tilda