Perfectlang School

Сучасна методика
вивчення мови

Авторська програма.
Як ми це робимо?
Методика навчання в нашій школі адаптована повністю під запити наших студентів такі як:
Вміти говорити Speaking (говоріння)
Вміти будувати вірно пропозиції граматично Grammar (граматика)
Уміння читати і перекладати вміст Reading (читання)
Уміння слухати і розуміти англійську мову Listening (слухання)
Мати достатній словниковий запас англійських слів Vocabulary (словниковий запас)
Вміти висловлювати свої думки письмово англійською Writing (лист)

Як ми це робимо?
Ми використовуємо всі ці ключові елементи на КОЖНОМУ уроці! Кожен урок ми тренуємо Speaking, спілкуючись англійською на занятті. Вчителі навчені сотням технік для комунікативних ігор для студентів як початкового рівня, так і просунутих. Ми запрошуємо носіїв для практики спілкування. Ми проводимо тематичні Спікінг клаби: IT CLUB, Business CLUB і Speaking club for children and teens. Організовуємо заходи, шоу, концерти та театральні виступи. Граматика доноситься до студентів доступно і легко. Вона відразу ж закріплюється життєвими прикладами і яскравими історіями, які студенти створюють на уроках. У нас розроблені методичні матеріали з граматики англійської мови, записані відео пояснення і складені презентації.
Reading (Читання) - це підвищення словника, тому ми читаємо часто і після активно працюємо з текстом знову спілкуючись і обговорюючи на уроці прочитане. У нас читають з 5 років. Ми не ставимо обмежень за віком і рівнем. Організовуємо змагання з читання іноземної літератури і її перекладу.

Listening (Слухання) отримує студент, спілкуючись з вчителями кожне заняття, а також через автентичні аудіо, англійські пісні, БіБіСі аудіо програми та інші джерела англійської мови.

Vocabulary (Словник) ми підвищуємо за допомогою яскравих асоціацій, які використовуються в авторських матеріалах для роботи на уроках, а також зі створенням пам'ятних прикладів і картинок. Слова - це ключовий елемент знань, тому ми постійно створюємо все більш ефективні способи їх запам'ятовування, враховуючи тип студента (аудіал, візуал або кінестетик). Ми будуємо вивчення слів під кожного студента, а не під всю групу.

Writing (Навчання письма) відбувається через етапи. Перший етап - написання письмового завдання по шаблонах, Вивчення ключових слів і виразів, а потім все більше даючі свободу для написання. Лист у нас такоже є популярним способом Вивчення англійської мови, так як завдяки частому письму люди швидше починають і говорити вірно.

Чому нашим методикам можна довіряти?
Вони перевірені роками в нашій школі;
Створена спеціальна авторська програма, заснована на досвіді і ефективності навчання в нашій і Англійських школах;
Написана КНИГА «Як вивчити англійську мову»;
Відео інтерв'ю директора школи на тему: «Вивчення англійської мови»;
Стаття в журналі КРАЇНА про Директора школи і її досягнення у вивченні англійської мови.

А головне, вони побудовані за запитами НАШИХ студентів і переслідують лише ті цілі, з якими прийшли наші студенти до НАС: Вміти говорити, читати, писати, використовувати достатній словник і розуміти вільно англійську мову!

Ми не робимо більше, ми просто виконуємо обіцяне! От і все!
Made on
Tilda